SzkoleniaSzkolenie dla nauczycieli języków obcych "Wow Tools For Teachers"

14 grudnia 2019 godz. 9:00-13:00


Adresatem szkolenia są nauczyciele języków obcych szkół średnich i podstawowych zarówno państwowych jak i prywatnych, pragnący wzbogacić swój warsztat pracy, rozwinąć swoje umiejętności korzystania z technologii informacyjnej oraz nauczyć się tworzyć autorskie materiały, idealnie dostosowane do potrzeb danej grupy uczniów, lub edytować i uatrakcyjniać już istniejące.

Szkolenie, które stworzyłam razem z Kasią Choroszy, autorką bloga Angielski Zawodowo, odbędzie się w dwóch modułach:

⚙ Moduł teoretyczny, podczas którego zapoznamy Was z narzędziami (aplikacja do tworzenia materiałów graficznych Canva, darmowe źródła legalnych grafik i zdjęć, generatory kodów qr i Trimino), pokażemy ich możliwości oraz pozwolimy "na własnej skórze" sprawdzić jak się sprawują.

⚙ Moduł praktyczny, podczas którego stworzycie własne materiały przy pomocy wcześniej poznanych narzędzi, otrzymacie nasze wsparcie, dokładne instrukcje tworzenia materiałów i możliwość zadawania pytań (na które oczywiście odpowiemy).

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat.

💡 Koszt szkolenia 99 zł, w cenę wliczony jest serwis kawowy, materiały szkoleniowe i certyfikat. Na prośbę uczestników wystawiamy faktury.

Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia ilość uczestników jest ograniczona do 12 osób. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie laptopów.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie szkoły językowej Mini English School przy ul. Dobrego Pasterza 68 w Krakowie (Prądnik Czerwony).

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem, prosimy o wypełnienie formularza: https://bit.ly/2C8WYTq 💡Jest to warunek zapisu. Wszelkie informacje organizacyjne i techniczne będziemy wysyłać drogą mailową w odpowiedzi na zgłoszenie.

Do zobaczenia w Krakowie 14 grudnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © mini english blog , Blogger