Szkolenia


Wow Tools For Teachers 2 edycja

28 marca 2020 godz 9:00 - 16:00 Kraków18 kwietnia 2020 godz. 9:00 - 16:00 Milanówek 

 

Zastanawiasz się czasem jako oni to robią? Widzisz piękne materiały tworzone przez kolegów po fachu i masz ochotę przygotować własne, ale nie bardzo wiesz od czego zacząć?
To szkolenie jest dla Ciebie.

  • Przekonamy cię, że warto jest tworzyć własne materiały, szyte na miarę dla naszych uczniów. 
  • Pokażemy, że wcale nie jest trudno zaprojektować estetyczne i wartościowe językowo pomoce, które urozmaicą Twoje lekcje, będą dokładnie takie, jakich potrzebujesz i można je będzie wykorzystywać przez wiele lat.
  • Nauczymy jak efektywnie korzystać z technologii informacyjnej, tworzyć autorskie materiały, idealnie dostosowane do potrzeb danej grupy uczniów, lub edytować i uatrakcyjniać już istniejące 🛠

Szkolenie trwać będzie 6 godzin zegarowych z przerwą na lunch  oraz przerwami kawowymi (zapewniamy też  ciasta, ciasteczka i inne przekąski, żeby nasze i Wasze mózgi miały duuużo energii).

Tak jak poprzednio, prowadzę do szkolenie z  Kasią Choroszy autorką bloga Angielski Zawodowo https://angielskizawodowo.blogspot.com/.

Harmonogram:
Szkolenie odbędzie się w czterech modułach:
⚙ Moduł teoretyczny, cz. 1, podczas którego zapoznamy Was z aplikacją do tworzenia materiałów graficznych Canva oraz darmowymi  źródłami legalnych grafik i zdjęć.
⚙ Moduł teoretyczny, cz. 2, podczas którego zapoznamy Was z generatorami  kodów qr i Trimino oraz narzędziami online do przeprowadzania interaktywnych zajęć z uczniami, pokażemy ich możliwości oraz pozwolimy "na własnej skórze" sprawdzić jak się sprawują.
⚙ Moduł praktyczny,  cz. 1, podczas którego stworzycie własne materiały przy pomocy wcześniej poznanych narzędzi, otrzymacie nasze wsparcie, dokładne instrukcje tworzenia materiałów i możliwość zadawania pytań (na które oczywiście odpowiemy).
⚙ Moduł praktyczny, cz. 2,  podczas, którego będziecie mogli wydrukować, zalaminować i przetestować wybrane stworzone przez siebie materiały
Na koniec odbędzie się loteria, podczas której można będzie wygrać fantastyczne gotowe materiały ufundowane przez renomowanych producentów gier i kart konwersacyjnych: Creativo, Regipio, EIRU (karty Let’s talk) oraz Teacher’s Corner.
Po zakończeniu każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat.

💡 Koszt szkolenia to 199 zł, w cenę wliczony jest serwis kawowy, lunch, materiały szkoleniowe i biurowe (długopis, broszura z opisem narzędzi oraz miejscem na notatki, druk, papier, folia do laminowania), zestaw kart Creativo, woreczek na materiały Teacher's Mat(e) oraz certyfikat. Na prośbę uczestników wystawiamy faktury.
Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia ilość uczestników jest ograniczona do 12 osób. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie laptopów.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Szkolenie dla nauczycieli języków obcych "Wow Tools For Teachers"

14 grudnia 2019 godz. 9:00-13:00

Kraków


Adresatem szkolenia są nauczyciele języków obcych szkół średnich i podstawowych zarówno państwowych jak i prywatnych, pragnący wzbogacić swój warsztat pracy, rozwinąć swoje umiejętności korzystania z technologii informacyjnej oraz nauczyć się tworzyć autorskie materiały, idealnie dostosowane do potrzeb danej grupy uczniów, lub edytować i uatrakcyjniać już istniejące.

Szkolenie, które stworzyłam razem z Kasią Choroszy, autorką bloga Angielski Zawodowo, odbędzie się w dwóch modułach:

⚙ Moduł teoretyczny, podczas którego zapoznamy Was z narzędziami (aplikacja do tworzenia materiałów graficznych Canva, darmowe źródła legalnych grafik i zdjęć, generatory kodów qr i Trimino), pokażemy ich możliwości oraz pozwolimy "na własnej skórze" sprawdzić jak się sprawują.

⚙ Moduł praktyczny, podczas którego stworzycie własne materiały przy pomocy wcześniej poznanych narzędzi, otrzymacie nasze wsparcie, dokładne instrukcje tworzenia materiałów i możliwość zadawania pytań (na które oczywiście odpowiemy).

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat.

💡 Koszt szkolenia 99 zł, w cenę wliczony jest serwis kawowy, materiały szkoleniowe i certyfikat. Na prośbę uczestników wystawiamy faktury.

Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia ilość uczestników jest ograniczona do 12 osób. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie laptopów.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie szkoły językowej Mini English School przy ul. Dobrego Pasterza 68 w Krakowie (Prądnik Czerwony).

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem, prosimy o wypełnienie formularza: https://bit.ly/2C8WYTq 💡Jest to warunek zapisu. Wszelkie informacje organizacyjne i techniczne będziemy wysyłać drogą mailową w odpowiedzi na zgłoszenie.

Do zobaczenia w Krakowie 14 grudnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © mini english blog , Blogger